top of page

Hakkımızda

Uşak Taksi olarak amacımız, Uşak genelinde müşterilerimize profesyonel ve uygun fiyatlı ulaşım imkanları sunmaktır. Çok yönlü ve güvenilir ulaşımla, kendiniz için önemli olan konulara zaman ayırabilirsiniz. Ulaşım işini bize bırakın. Uşak bölgesini avucumuzun içi gibi biliyoruz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve gitmeniz gereken yere güvenli bir şekilde ulaşın. 

Hızlı ve güler yüzlü ulaşım hizmeti sunuyoruz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz yolculuklarınız bizimle gerçekleşecektir. İlkemiz müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını sağlamaktadır.  Vip aracımızla şehir içi şehir dışı ulaşımlarınız için kalite konfor ve güvenliği ön planda tutmaya devam ediyoruz. 7/24 güler yüzlü ekibimiz ile güvenli, konforlu ve gecikmesiz olarak deneyimli sürücülerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılıp, siz değerli müşterilerimizin konforu ve güvenliği için personellerimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İhtiyaç duyulduğunda ulaşabileceğiniz en hızlı hizmet bizlerde. Kısa, uzun mesafe demeden her türlü ulaşımı sağlıyoruz. Uşak sakinleri, müşteri memnuniyetinin en büyük önceliğimiz olduğunu ve işimizi daima hakkını vererek yapacağımızı bilir. İşimize olan bağlılığımız, harika fiyatlarımız ve detaylara gösterdiğimiz özen, bizi rakiplerimizin bir adım önüne taşıyor. Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!
 

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve güvenilir seyahat etme garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Güvenirliğini ispatlamış ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttırabilen bir kurum olarak sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Kurumumuz için; güven, konfor, kalite ve uygun fiyat en öncelikli ilkelerimizdendir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Uşak Taksi Servisi, beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Sektörde, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

bottom of page