top of page

UŞAK HASTANE TAKSİ

UŞAK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAKSİ


TOKİ tarafından yapımı tamamlanan Uşak Devlet Hastanesi’nin yeni binası 2013 tarihinde 400 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Ekim 2013 tarihinde Fizik Tedavi Ünitesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ünitesi,Kadın Hastalıkları ve Doğum Birimi Eski Uşak Devlet Hastanesi bünyesine taşınmıştır.


2015 tarihinde yapılan fiziki düzenlemeler ile hastane toplamda 800 yatak kapasitesine ulaştırılmış ve tescili alınmıştır.


2017 tarihinde hastane ismi tekrar değiştirilmiştir. Hastane; T.C. Sağlık Bakanlığı Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle ve 800 tescilli yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır.Uşak Devlet Hastanesi Randevu Alma Bilgileri:


İnternetten; www.hastanerandevu.gov.tr adresinden veya 182’yi arayarak randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Merkezi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.


Uşak Devlet Hastanesi İletişim


Uşak Devlet Hastanesi Adres:

Fevzi Çakmak Mahallesi Denizli Caddesi No:4 64100 Merkez, UŞAK


Uşak Devlet Hastanesi Telefon:

(0276) 224 00 00


Uşak Devlet Hastanesi E-Posta:


Uşak Taksi olarak sizlere Uşak Devlet Hastanesi taksi ulaşımında yardımcı olmaya hazırız. Hastaları ivedilikle olduğu yerden alıp taksimizle Uşak Eğitim Araştırma Hastanesine ulaştırıyoruz. Uşak Hastanesinden, tedavinizin ardından gitmek istediğiniz yere götürüyoruz. Ayrıca Uşak hastane taksi sağlık ihtiyaçlarınıza yönelik taleplerinizi yerine getirmektedir. Tedavi sonrası nöbetçi eczane ve ilaç ihtiyaçlarınıza çabucak taksimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Taksi hizmetimizi arayarak Uşak Hastanelerinin ulaşımı, lokasyonu, uzaklık ve mesafeleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Taksimiz hasta yolcular konusunda son derece hassastır. Yolculuklarınızda memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Sizlere sağlıklı günler dileriz.Comments


bottom of page