top of page

UŞAK-İZMİR, İZMİR-UŞAK ARASI

Uşak İzmir arası ya da İzmir-Uşak arasında yolculuk yapacaklar, sizler için iki şehir arasındaki mesafenin özel araçla, uçakla ve trenle kaç kilometre olduğunu ve yolculuğun bu vasıtalarla kaç saat süreceğini cevaplıyoruz.


Uşak İzmir arası özel araçla kaç saat?

Özel araçla İzmir Uşak arası D300/E96 karayolları üzerinden 225 kilometredir. Bu mesafe ortalama 2 saat 45 dakikalık bir sürede kat edilmektedir.


İzmir Uşak arası otobüsle kaç saat sürüyor?

Tercih edilen otobüs firmasına göre Uşak- İzmir arası 2 saat 50 dakika ila 5 saat 50 dakikaya kadar değişmektedir. Bu durumda iki şehir arasında yapacağınız yolculukta aceleniz varsa tercih ettiğiniz otobüs firmasına dikkat etmelisiniz.


İzmir Uşak arası otobüs seferleri yapan firmalar hangileridir ve sefer saatleri nedir?

İki şehir arasında pek çok otobüs çalışmaktadır. Anadolu, Pamukkale, Kamil Koç, Metro, Özkaymak, Buzlu, Kontur, Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu vb. firmalar İzmir-Uşak arasında çalışmaktadır. Haliyle ortalama saat başı bir otobüs bulunabilmektedir.


İzmir Uşak kuş uçuşu kaç km?

Uşak-İzmir arası kuş uçuşu mesafe yaklaşık 190 kilometredir.


İzmir Uşak uçakla kaç saat?

Ne İzmir’den Uşak’a ne de Uşak’tan İzmir’e karşılıklı direkt uçuş yoktur. Uşak Havalimanı'nda şu anda herhangi bir tarifeli uçuş da yoktur. En uygun seçenek yaklaşık 100 km. uzaklıkta olan Zafer Havalimanından(KZR) İstanbul Havalimanına(IST) ve oradan İzmir Havalimanına(ADB) inmektir. Böylesi bir yolculuk ise karayoluna göre çok daha maliyetli ve uzun süreli olur.


Uşak İzmir arasında Yüksek Hızlı Tren(YHT) mevcut mu?

2023 yılı itibarıyla iki şehir arasında aktif bir YHT ulaşımı yoktur. Bununla birlikte YHT hattının bu iki şehir arasında da yapılması planlanmaktadır. Hattın yapım çalışması sürmektedir.


Uşak Taksi olarak sizlere Uşak-İzmir arası ilgili bilgileri yukarı yazdık. Güzergahın; ulaşımı, lokasyonlar, uzaklık ve mesafeleri ile ilgili bilgileri bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Hem Uşak'tan İzmir'e taksi ile gitmek istediğinizde hem de İzmir'den Uşak'a gelmek istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Ulaşımda size hizmet vermeye hazırız. Sizlere keyifli yolculuklar dileriz.Comments


bottom of page