top of page

UŞAK TAKSİ ÜCRETLERİ

Müşterilerimize dakik, güvenli ve konforlu bir seyahat sunuyoruz. Uşak Taksi Servisi olarak taksi ücreti konusunda son derece hassasız. Taksi fiyatları bulunduğunuz lokasyondaki yerel yönetimler tarafından belirlenir. Bu durum da tarifelerde değişikliklere sebep olabilir. Burada size Uşak taksi ücretleri konusunda bilgi sağlayacağız. Taksi fiyatı, iki ücretin birleşiminden oluşur. Açılış ücreti artı kat edilen mesafe ücretidir.


Taksi, çalışmaya başladığında taksimetre üzerinde yer alan rakam taksinin açılış ücretidir. Bu ücret taksiye binilen ile göre değişiklik göstermektedir. Uşak'ta 2022 yılı güncel taksimetre açılış ücreti 12₺'dir. Mesafe kat edildikçe taksimetreye kilometre üzerinden ücret yansır. Hesaplama için hizmet aldığımız sürece kat edilen kilometre toplanarak taksi ücreti kilometre tutarı ile çarpılır. Yine Uşak şehri için kilometre başına tutar 12₺'dir. Toplam kilometre ücreti ve taksi açılış ücretinin toplamı ile taksi ücreti hesaplaması yapılır. Bu hesaplama taksimetre ücreti olarak da geçmektedir.


Uşak Taksi Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Uşak ilinin bağlı bulunduğu taksiciler odasının belirlemiş olduğu resmi Uşak taksimetre açılış ücreti ve Uşak taksimetre kilometre ücreti kilometre çarpımı ile hesaplama yapılır. Yani diyelim ki Uşak Merkez'den, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gideceksiniz. Aradaki mesafe 6 kilometreye göre hesaplanırsa; 12₺ açılış ücreti artı 6x12=72₺ km ücretiyle beraber toplam ödenmesi gereken tutar: 84₺ dir.


Uşak Taksimetre Açılış Ücreti Ne kadar?

Uşak taksiciler odasının belirlemiş olduğu Uşak taksimetre açılış ücreti 12₺ dir.


Uşak Taksimetre Kilometre Ücreti Ne kadar?

Uşak taksiciler odasının belirlemiş olduğu Uşak taksimetre kilometre ücreti 12₺ dir.


Taksi Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Basit bir formülle; 12 lira + (km×12 lira) = Taksi Ücreti


Taksi hizmetinin; uygun, hızlı ve erişilebilir olması önemlidir. Tabii son kullanıcı için ne kadar ödeyeceğini bilmek de bir o kadar önemlidir. Şeffaf bir şekilde ödemeniz gereken tutarı net olarak belirtiyoruz. Yeter ki çıkış ve varış lokasyonları belli olsun. Detaylı bilgi için Uşak Taksi Servisi ile iletişime geçiniz. Net fiyatlarımız, şehirlerarası, uzun yol ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere ne kadar ücret karşılığında gidebileceğiniz öğrenmek ve ulaşım hakkında detaylı bilgi almak için sizden haber bekliyoruz.


Comments


bottom of page