top of page

UŞAK TAKSİ ÜCRETLERİ (2023)

Taksi fiyatları bulunduğunuz lokasyondaki yerel yönetimler tarafından belirlenir. Yani taksi fiyatlarında şehirden şehire tarifelerde farklılıklar olur. Burada size Uşak taksi ücretleri konusunda bilgi sağlayacağız. Taksi fiyatı, iki ücretin birleşiminden oluşur. Taksimetre açılış ücreti artı(+) kat edilen mesafe ücretidir.


Taksi, çalışmaya başladığında taksimetrede taksinin açılış ücreti görünür. Bu ücret taksiye binilen ile göre değişiklik göstermektedir. Uşak'ta 2023 yılı güncel taksimetre açılış ücreti 25₺'dir. İlernen her 100 metre üzerinden ücret yansır. Uşak şehri için 100 metre başına tutar 2.30₺'dir. Toplam ücret; taksi açılış ücretini ile kat edilen mesafenin ücretinin birleşimidir. Taksi ücreti hesaplaması böyle yapılır. Bu hesaplama taksimetre ücreti olarak da geçmektedir.


Uşak Taksi Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Taksimetre açılış ücreti (25₺) + Kat Edilen Mesafe Ücreti (km x 23₺) = Ödenecek Ücret


ÖRNEK Uygulama:

Uşak Merkez'den, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gideceksiniz. Aradaki mesafe 6 kilometreye göre hesaplanırsa; 25₺ açılış ücreti artı 6kmx23=138₺ km mesafe ücretiyle beraber toplam ödenmesi gereken tutar: 163₺ dir.


Uşak Taksimetre Açılış Ücreti Ne kadar?

Uşak’ta taksimetre açılış ücreti 2023 yılı ağustos ayı itibarıyla 23₺ dir.


Uşak Taksimetre Kilometre Ücreti Ne kadar?

Uşak’ta 2023 yılı ağustos ayı itibarıyla kilometre ücreti 23₺ dir.


Taksi Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Basit bir formülle; 25 lira + (km×23 lira) = Taksi Ücreti


Uşak Taksi olarak taksi ücreti konusunda son derece hassasız. Taksi hizmetinin; uygun, hızlı ve erişilebilir olması önemlidir. Tabii son kullanıcı için ne kadar ödeyeceğini bilmek de bir o kadar önemlidir. Müşterilerimize dakik, güvenli ve konforlu bir seyahat sunuyoruz. Şeffaf bir şekilde ödemeniz gereken tutarı net olarak belirtiyoruz. Detaylı bilgi için Uşak Taksi ile iletişime geçiniz. Net fiyatlarımız, şehirlerarası, uzun yol ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere ne kadar ücret karşılığında gidebileceğiniz öğrenmek ve ulaşım hakkında detaylı bilgi almak için sizden haber bekliyoruz.


uşak taksi fiyatları, uşak taksi ücretleri, taksi ücreti hesaplama, güncel taksi ücretleri, uşak 2023 taksi ücretleri, uşak güncel taksi hesaplama
Comments


bottom of page