top of page

UŞAK ÜNİVERSİTESİ TAKSİ

Uşak Üniversitesi Uşak-İzmir karayolunun 7.kilometresinde Mende(Kaşbelen) Köyü sınırları içinde yer almaktadır. Uşak Üniversitesi kampüsünde KYK Kız Yurtları ve 1 kilometre ötesinde Latife Hanım Kız Yurdu bulunmaktadır. Uşak Üniversitesi yıl boyunca; ÖSYM sınavlarına, çeşitli etkinliklere(konser vb.), mezuniyet törenleri ve spor müsabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bununla beraber vize ve final dönemleri kampüste epey yoğunluk yaşanmaktadır. Uşak Üniversitesine toplu taşıma ile ulaşım imkanı sadece şehir içi dolmuşlarla sağlanmaktadır.


Uşak Üniversitesi kampüsünün ve beraberinde yurtların şehirden uzak olması ve alternatif toplu taşımanın olmaması öğrenciler için ciddi sorun oluşturmaktadır. Özellikle yukarıda bahsi geçen yoğunluk yaşanılan dönemlerde öğrenciler kampüse ulaşım sıkıntısı yaşamaktadır. Bu durum sıklıkla sınav ve etkinliklere geç kalma ile sonuçlanmaktadır.


Uşak Taksi olarak; Uşak Üniversitesi'ne ulaşımda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Öğrencilerin, kesinlikle sınav veya mezuniyet gibi etkinliklere geç kalmasını istemeyiz. Sizlere ulaşım konusunda her türlü desteği sunmaya hazırız. Taksi ile ulaşım koşulları gibi başka sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Uşak Taksi, aynı zamanda gelip sizi kampüsten alıp gitmek istediğiniz; otogar, tren istasyonu vb. lokasyonlara götürebilir. Dönmek istediğiniz anda da derhal geri alıp bırakabilir.

Comments


bottom of page